Kuchnia dla Włochów jest ważnym elementem życia i jedną z największych przyjemności. Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję wielu smacznych dań. Wszystkie one przygotowywane są z najwyższej jakości produktów prosto z Włoch – w szczególności z południowej części. To produkty naturalne, pachnące słońcem. 

Będziecie mogli posmakowac jak wpływa klimat słonecznej Italii na smak produktów, jak smakują oryginalne wyroby naszych rolników – sery, wina, oliwa, świeże warzywa, owoce itp.

Wszystko to jest gotowane na tradycyjnej kuchni opalanej drewnem  LA PASTA  jest królową kuchni włoskiej. Raprezentuje podstawowy element diety śródziemnomorskiej, w której sprawą najważniejszą jest używanie oliwy z oliwek. Do gotowania używamy JEDYNIE oliwy z oliwek EXTRA VERGINE. Produkty, perfekcyjność w każdym detalu, to gwarancja, Se przygotowane potrawy są smaczne… bardzo smaczne!!! Mimo, że jesteście Państwo oddaleni  o 2200 km, u nas w domu pod Tatrami czujecie zapach słonecznej Kalabrii, pijąc wino przeglądacie się w słońcu Sycylii, a słodycz owoców to nektar dla twojego ciała i duszy.  Dania są przygotowywane przez kucharza Włocha, osobę z dużym doświadczeniem w tworzeniu cudów kuchni. Oczywiście będziecie mogli uczestniczyć w ich przyrządzaniu. Pomocą służy także jego asystentka,  która wytłumaczy tajniki włoskiej kuchni w języku polskim. Z uwagi na ograniczenia dostępności produktów  oraz formułę domowego posiłku konieczna jest rezerwacja pobytu w naszym domu. Zaczynamy od antipasto. Z uwagi na to, że główne danie jest przygotowywane w większości faktycznie przy Was, w czasie oczekiwania  proponujemy skorzystac z przekąsek. W tym czasie można zapoznac się z galerią zdjęć, posłuchać włoskiej muzyki. Danie główne –  LA PASTA  to minimum pięć propozycji. Do obiadu podawane jest wino wytrawne lub półwytrawne, białe lub czerwone oraz woda. Zapraszamy po dokładki. Po daniu głównym serwujemy deser  (równie smaczny, a więc pamiętajmy o zostawieniu na niego odpowiedniej ilości miejsca). Potem będą podane owoce, likier. 

Kończymy przy dobrej włoskiej kawie. 

 

 

 

 

  

 

  

-->